Call of Duty sa na staré konzoly údajne pozrie v tomto a aj budúcom roku
Fáma

Call of Duty sa na staré konzoly údajne pozrie v tomto a aj budúcom roku

 

Dlhé cross-gen obdobie.

Známy herný insider Tom Henderson nás v poslednom čase zásobuje primárne informáciami zo sveta novej Battlefield hry. Koncom minulého týždňa naznačil, že nový Battlefield sa pravdepodobne ukáže iba na nových konzolách a EA tak pôjde do veľkého risku, kedy „odignoruje“ väčšinu hráčov, ktorí majú doma ešte konzoly Playstation 4 alebo Xbox One, no na druhej strane tak môže priniesť oveľa väčšie inovácie.

Najväčší konkurent série Battlefield, Call of Duty od Activisionu sa však podľa Hendersona chystá presne opačným smerom. Podľa jeho informácií sa totiž na staré konzoly chystá nie len tohtoročný diel Call of Duty s pracovným označením Vanguard, ale aj Call of Duty hra, ktorú pre hráčov chystá na budúci rok štúdio Infinity Ward.

To znamená, že ak ste fanúšikom Call of Duty a máte starú generáciu konzol, tak sa na nové hry môžete tešiť minimálne do konca roka 2022.

Pri prechode z Xbox 360/PS3 na Xbox One a Playstation 4 Activision tiež razil celkom dlhú cestu v cross-gen období. Na všetky tieto konzoly totiž prišli hry Call of Duty: Ghosts, Call of Duty: Advanced Warfare a Call of Duty: Black Ops III a až Call of Duty: Infinite Warfare v roku 2016 bol prvým dielom, ktorý bol „next-gen only.“

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk