Marvel’s Spider-Man 2 príde „skôr ako očakávame“

Marvel’s Spider-Man 2 príde „skôr ako očakávame“

 

Tak aspoň tvrdia dobre informované zdroje.

Minulý rok sme sa v podaní štúdia Insomniac dočkali skvelej Spider-Man hry, ktorá nie len že bola kriticky ocenená, ale ktorá sa predávala doslova ako teplé rožky. A Sony si potenciál štúdia uvedomovalo a preto v tomto roku celé štúdio Insomniac Games odkúpili. A aj keď tí neprezradili, na čom momentálne pracujú iba málokto pochybuje, že to nebude mať nič dočinenia s pavúčím mužom.

Bývalý redaktor GameInformer Imran Khan sa objavil v Kinda Funny Gamecast, kde potvrdil, že štúdio skutočne pracuje na Marvel’s Spider-Man 2: „Viem o novej Spider-Man hre veľa, takže sa neoplatí špekulovať. Myslím si, že Spider-Man 2 príde skôr ako očakávame.“ Následne dodal, že obdobie Vianoc 2021 vidí ako realistický cieľ pre vydanie tejto hry.

Otázkou je, či sú Vianoce 2021 „skôr ako očakávame.“ Pretože vtedy uplynú už tri roky od vydania jednotky, čo je celkom štandardný produkčný čas pri AAA hre. Teda, za predpokladu, že sa štúdio pustilo do pokračovania hneď po dokončení jednotky. Je však zrejmé, že jedinou platformou, na ktorej Spider-Mana uvidíme je Playstation 5.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk