Warzone s podporou aj po vydaní nového CoD a dostane patch na nové konzoly

Warzone s podporou aj po vydaní nového CoD a dostane patch na nové konzoly

 

Už to nebude „Každý rok nové Call of Duty.“

Call of Duty: Warzone je fajn prírastok do populárneho Battle Royale žánru. Zároveň má však jednu veľkú nevýhodu, ktorá sa prejavila pri Black Ops 4 a móde Blackout. Že séria Call of Duty funguje na princípe každoročného vydávania a hráči tak nie sú podobne pohltení ako hrami typu PUBG, Fortnite či Apex Legends. Vývoj Blackoutu sa prakticky zastavil hneď po vydaní Modern Warfare. Žiadne nové aktualizácie, žiaden nový obsah.

To však pri Warzone platiť nebude. To aspoň tvrdia tvorcovia zo štúdia Infinity Ward. Podľa nich totiž Warzone bude fungovať ako samostatný produkt a to aj po vydaní tohtoročného Call of Duty, ktorým má byť soft reštart Black Ops od štúdia Treyarch.

Prezradil to šéf vývoja Taylor Kurosaki: „Sme v nepreskúmaných oblastiach. Call of Duty vychádzalo pravidelne v posledných rokoch a Warzone nás prinútil zmeniť spôsob, ako vydávať nový obsah a ako ho do hry integrovať. Warzone bude priechodná linka, ktorá bude spájať všetky značky Call of Duty. Bude skvelé vidieť, ako rôzne sub-série Call of Duty prídu, no Warzone bude jedinou konštantou.“

Znamená to teda dve veci. V prvom rade to, že Warzone sa dočká aktualizácií aj po vydaní tohtoročného Call of Duty a taktiež aj to, že tohtoročné Call of Duty asi nepríde so samostatným Battle Royale módom.

Kurosaki dodal, že ich cieľom je podporovať všetky aktuálne platformy a dodal, že chystajú podporu hry aj pre budúcu generáciu konzol: Xbox Series X a Playstation 5.

Zdroj: Infinity Ward

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk