Predstavenie očakávanej RPG Starfield sa blíži

Predstavenie očakávanej RPG Starfield sa blíži

 

Hviezdy hovoria jasne.

Zatiaľ čo fanúšikovia The Elder Scrolls pravdepodobne smútia, nakoľko šiesty diel tejto slávnej série je v nedohľadne, tak fanúšikovia Bethesdy a nových IP pravdepodobne jasajú, pretože plné odhalenie RPG hry Starfield sa blíži.

Teaser hry sme videli ešte na E3 2018, no odvtedy je okolo nej ticho a Bethesda dala prednosť vtipným zážitkom zo sveta Fallout 76. Zdá sa však, že už nastal čas posunúť sa inde. Oficiálna stránka hry Starfield bola totiž aktualizovaná o hodnotenie organizácie ESRB, ktorá momentálne vyhodnocuje obsah hry a preto sa na stránke nachádza logo „Rating Description Pending.“

Žiadosť o hodnotenie hry je však nepochybne veľkým krokom vpred a dá sa očakávať, že už čoskoro sa dočkáme predstavenia hry. Asi nikto nepochybuje o tom, že v prípade konania E3 2020 by sme hru videli na Bethesda konferencii, no vzhľadom na jej zrušenie je otázne, ako nám ju Bethesda predstaví.

Spoločnosť je však známa svojimi krátkymi marketingovými kampaňami. Veď taký Fallout 4 bol predstavený 5 mesiacov pred svojim vydaním a úprimne by sme sa nedivili, ak by sme sa hry dočkali ešte v tomto roku. Najneskôr to však vyzerá na rok 2021 a otázne sú taktiež aj platformy, na ktorých hru uvidíme. S next-gen konzolami a PC môžeme rátať určite, no či sa hra pozrie aj na súčasné konzoly, to nevieme.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk