FIFA 21 predstavená s možnosťou upgradu na next-gen zdarma

FIFA 21 predstavená s možnosťou upgradu na next-gen zdarma

 

Čo môžeme očakávať od next-gen zážitku.

Aká by to bola EA Play šou bez športových hier však? Ich predstavenie však málokedy sprevádza nadšenie, pretože všetci vedia, že sa ich dočkáme a aj to, že sa budú nápadne podobať na minuloročné diely.

EA však v tomto roku udržala segment športových hier relatívne krátky, čo je celkom prekvapujúce a preto sme si pre viac informácií o FIFA 21 zájsť na oficiálnu stránku vydavateľa.

FIFA 21 príde na trh 9. októbra na PC, Xbox One, Playstation 4, Xbox Series X a Playstation 5. Ak si však kúpite old-gen verziu a následne prejdete na nové konzoly, tak budete mať nárok na získanie rovnakej verzie hry na novú konzolu a to zdarma (platí však iba upgrade z XOne na XsX a z PS4 na PS5). Hru si však musíte kúpiť do vydania FIFA 22 a taktiež neviete zameniť fyzickú verziu old-genu za digitálnu verziu next-genu (v prípade, že si kúpite Playstation 5 DE).

Čo však táto next-gen verzia ponúkne? Podľa vývojárov sa môžeme tešiť na extrémne krátke nahrávacie obrazovky, zlepšené nasvietenie a renderovaciu technológiu, vylepšené animácie a „poľudštenie“ lopty (čo asi znamená zlepšenie jej fyziky). Príliš veľa však neočakávajte, pretože FIFA 21 pre next-gen vychádza z old-gen verzie a nejde o úplne samostatne pripravenú verziu.

Samozrejme, predplatitelia EA Access a Origin Access budú mať prístup k trial verzii hry a to od 1. októbra 2020.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk