Hitman 3 umožňuje hráčom preniesť levely a uložené hry z Hitman 2 a 1

Hitman 3 umožňuje hráčom preniesť levely a uložené hry z Hitman 2 a 1

 

Momentálne však hra zažíva ťažkosti.

Vzhľadom na to, že IO Interactive berie Hitman 3 ako zakončenie trilógie a všetko dokopy ako jednu veľkú „platformu,“ tak sme si už zvykli, že s nástupom nového dielu môžeme v Hitman 3 hrať aj levely z jednotky a dvojky. A presne to sa aj deje. Lenže na to, aby ste sa k svojim uloženým hrám a levelom dostali potrebujete spraviť...niečo.

Štúdio IO Interactive prostredníctvom pre-launch Guide objasnilo proces, ako si importovať levely z Hitman 2 (a ten zas obsahuje levely z Hitman 1) do Hitman 3. Preniesť si môžete okrem levelov aj svoje uložené hry, XP body, mastery level odomknuté predmety, progress vo výzvach, Elusive Target predmety. Nie je možné vybrať si to, čo si chcete preniesť. Buď si prenesiete všetko, alebo nič. Navyše, štúdio odporúča, aby ste prenesenie všetkého spravili pri prvom spustení hry, pretože inak sa vám prepíše postup v Hitman 3 kampani.

Musíte navštíviť stránku Hitman 3: Progression Carryover. Stránka však teraz zažíva celkom veľký nápor hráčov a preto je možné, že tento proces vám na prvý pokus nevyjde. Progres je však možné preniesť iba vrámci jednej rodiny konzol. Čiže ak ste mali v starej generácii a v hre Hitman 2 jednu konzolu a teraz ste prešli na inú značku, tak máte smolu.

Ak chcete vrámci Hitman 3 získať prístup k levelom z Hitman 1 a Hitman 2, tak si budete musieť do svojej konzoly/PC stiahnuť Access Pass, ktorý sa zjaví ako DLC (to si aktivujete zdarma) v prípade, že vlastníte Hitman 2.

Všetko má však niekoľko výnimiek a presných špecifík, takže najlepšie bude, ak navštívite oficiálnu stránku, kde sa tejto problematike venujú priamo vývojári.

Ak sa vám celý proces podarí dokončiť, mali by ste byť schopní začať hrať tam, kde ste pri Hitman 2 prestali a okrem šiestich nových levelov, by ste mali mať k dispozícii aj tieto: ICA Facility, Paris, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado, Hokkaido, Hawke’s Bay, Miami, Santa Fortuna, Mumbai, Whittleton Creek, Isle of Sgail, New York, Haven Island, 3x Sniper Assassin mapy: Himmelstein, Hantu Port, Siberia.

Zdroj: IO Interactive
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk