Ďalšia prezentácia Resident Evil Village: demo, informácie, trailer a zábery z hrania

Ďalšia prezentácia Resident Evil Village: demo, informácie, trailer a zábery z hrania

 

Už na budúci týždeň.

7. mája je na pláne vydanie hry Resident Evil Village a tak nám Capcom začína marketingovo trochu viac podkurovať. Kampaň vrcholí a ďalším krokom je prezentácia, ktorá je naplánovaná na 16. apríla 2021 od polnoci nášho času. Capcom nám počas tejto prezentácie sľubuje nový trailer, nové zábery z hrania „a popri tom aj nejaké prekvapenia.“

Ak si zas chcete vyskúšať multiplayer RE: Verse, tak príležitosť máte už v týchto hodinách, teda za predpokladu, že máte aktívne Capcom ID a beta potrvá do 11. apríla.

A aby toho nebolo málo, tak to vyzerá tak, že čoskoro sa dočkáme aj nového dema, ktoré bude vydané na všetky platformy. Na Playstation Store sa totiž objavili súbory týkajúce sa produktu „Resident Evil Village Gameplay Demo.“ Toto demo by malo mať približne 10GB, no jeho obsah zostáva zatiaľ záhadou.

Je dosť pravdepodobné, že Capcom sa rozhodne toto demo vydať po prezentácii 16. apríla. Prvé demo bolo exkluzívne pre Playstation 5 a umožnilo hráčom poprechádzať sa po zámku v ktorom panuje Lady Dimitrescu.

Resident Evil Village vychádza na PC, Xbox a Playstation konzoly a Google Stadia.

Zdroj: Capcom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk