Z krabičiek Ghost of Tsushima zmizol slogan „Only on PlayStation“

Z krabičiek Ghost of Tsushima zmizol slogan „Only on PlayStation“

 

Prichádza PC verzia?

Teraz keď už Sony vydalo na PC hry Horizon: Zero Dawn a Days Gone, tak správna otázka nie je či prídu ďalšie PlayStation hry na PC, ale kedy prídu a ktoré to budú. Nedávne informácie naznačovali, že sa pravdepodobne dočkáme PC portu Uncharted 4, no aktualizácia krabicovej verzie hry Ghost of Tsushima naznačuje, že to možno bude hra od štúdia Sucker Punch.

Na Amazone a PlayStation Direct sa totiž objavila nová verzia „krabičky“ tejto hry, ktorá obsahuje zmienky o multiplayeri Ghost of Tsushima: Legends. No to hlavné je, že z tejto krabice zmizol slogan „Only on PlayStation,“ ktorým Sony označuje hry, ktoré sú exkluzívne pre ich konzolu.

Niečo podobné sa udialo aj s hrami Horizon: Zero Dawn a Days Gone a všetci vieme, ako to dopadlo.

Na druhej strane je však pravdou aj to, že „Only on PlayStation“ fráza sa nenachádza na krabiciach cross-gen exkluzivít ako Spider-Man: Miles Morales a Sackboy: A Big Adventure, takže je pokojne možné aj to, že pre hru sa chystá nejaký natívny PlayStation 5 port. A táto fráza sa nenachádza ani na krabicových verziách PlayStation 5 exkluzivít.

Vzhľadom na to, že šéf PlayStation Jim Ryan a šéf PlayStation Studios Hermen Hulst otvorenie hovoria o portovaní PlayStation hier na PC je však pokojne možné aj to, že sa chystá PC port.

Ghost of Tsushima vyšiel v júli 2020 a hra si odnášala skvelé recenzie, pričom priemer na Metacritic je momentálne 83/100.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk