Už dosť GTAV?!: Fanúšikovia série nie sú z next-gen verzie veľmi nadšení

Už dosť GTAV?!: Fanúšikovia série nie sú z next-gen verzie veľmi nadšení

 

A ani sa im nečudujeme.

Na PlayStation Showcase sme sa dozvedeli, že next-gen verzia Grand Theft Auto V bola odložená z 11. novembra na marec 2022. Prečo musel Rockstar odložiť na prvý pohľad jednoduchý next-gen port nevedno, no aj keby sme to vedeli, tak pravdepodobne by sa v odôvodnení vyskytol nápis COVID-19.

Každopádne, po najnovšom traileri sú reakcie viac ako rozpačité. Odhliadnuc od vyššie spomenutého odkladu totiž táto „vylepšená“ edícia nevyzerá veľmi k svetu. A aj keď nikto nečakal zázraky vzhľadom na to, že hra už má svoje roky odkrútené, tak predsa len sa možno čakalo nejaké to zlepšenie. Hra síce na prvý pohľad vyzerá lepšie ako PlayStation 4 verzia, no ten skok určite nie je veľký. Takže ak ste čakali poriadne prekopanie grafického enginu, tak asi ostanete sklamaní.

A sklamanie všetkých vidieť aj na reakciách na trailer. Ten má totiž 23 tisíc kladných hodnotení, no až 90 tisíc negatívnych. Určite za to môže aj fakt, že Rockstar sa stále vezie na vlne úspechu GTA V a pokračovanie je v nedohľadne, no ak si prečítate komentáre, tak primárnym dôvodom negatívnych reakcií je skôr malý vizuálny posun vpred.

Jedna vec sú však reakcie a druhá vec sú peniaze. Pokiaľ bude GTA V a GTA Online naďalej prinášať Rockstaru miliardy dolárov, tak štúdio bude asi ťažko motivované urobiť niečo naviac. Pretože zatiaľ čo reakcie sa nesú v negatívnom duchu, tak hra sa stále nachádza v TOP 10 najpredávanejších hrách na konzolách.

A my aspoň máme vtipné memečka.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk