• VIDEO: Osud chýbajúcich NPC vo Fallout 76 zobral jeden hráč do vlastných rúk a nahradil starého známeho Prestona Garveyho

  • PlayStation 5 bude „monštrum“ za 500 $ a predstavená bude na budúci rok

  • Dojímavá reklama Microsoftu: „Keď sa môže hrať každý, všetci sme víťazi.“

  • Astro Bot: Rescue Mission - Recenzia

  • Muž rozbil výklad v Gamestope, pretože nemohol vrátiť Fallout 76

  • Legendárny Half-Life dnes oslavuje 20 rokov! Pamätáte si ešte na hodiny strávené v tomto nebezpečnom svete?

Destiny 2 spúšťa od zajtra halloweensky event pre všetkých

Destiny 2 spúšťa od zajtra halloweensky event pre všetkých

Festival of the Lost prichádza aj v tomto roku.

Bungie ohlásilo tohtoročnú verziu podujatia s názvom Festival of the Lost, čo je pravidelné podujatie, ktoré sa koná okolo sviatku dušičiek (alebo Halloweenu).

V tomto roku však toto podujatie dostalo špeciálne novinky, ktoré si budete môcť zahrať od 16. októbra do 6. novembra. Festival of the Lost prinesie novú legendárnu automatickú pušku Horor Story a taktiež aj nové triumfy, ktoré môžu hráči získavať.

Najväčším prídavkom však bude nová aktivita nazvaná Haunted Forest. Hráči sa tak vydajú do Infinite Forest aby v čase 15 minút zabili čo najviac Nightmare nepriateľov. Táto aktivita bude dostupná pre solo hráčov, pre troch hráčov v tíme ale aj prostredníctvom matchmakingu. Následne 30. októbra bude podujatie obohatené o nový quest, kde bude vašou úlohou zistiť čo sa stalo Master Ivesovi.

Bungie taktiež odmení hráčov za hranie hry, pretože počas Festival of the Lost budú získavať dvojnásobok lootboxov, ktoré obsahujú predmety na vizuálnu úpravu. 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk