• Dnes uvidíme nové hry od Rare a Obsidianu. Nečakajte však Xbox Scarlett, no môžete získať Game Pass Ultimate zdarma

  • Netflix Zaklínačovi verí. Ohlásil 2. sériu ešte pred vydaním prvej

  • V slovenskom Pixel Federation minulý týždeň usporiadali vlastný hackathon na ktorom vzniklo viac ako desať nových mobilných hier

  • RECENZIA: Need For Speed: Heat - Nástupca Undergroundu?

  • Pokochajte sa novými zábermi na seriál Zaklínač od Netflixu

  • Príbeh o Superman hrách, ktoré mali prísť, no nikdy neprišli – medzi nimi aj Superman na štýl minuloročného Spider-Mana

Kung-fu open-world RPG od THQ Nordic má názov Biomutant a jeho hlavným hrdinom je kocúr

Kung-fu open-world RPG od THQ Nordic má názov Biomutant a jeho hlavným hrdinom je kocúr

Kocúr v čižmách? Nuž, nie tak celkom.

Pred nejakým časom sme vás informovali o smelých plánoch THQ Nordic, ktoré sa nechalo počuť, že má vo vývoji kung-fu RPG a pokračovanie známej série. Teraz už vieme, že za zmieneným kung-fu RPG stojí hra Biomutant. Aj keď hra ešte nebola oficiálne ohlásená (to sa stane na Gamescome 2017), plagát s hrou bol zverejnený v nemeckom hernom časopise GamesMarkt. Ten o hre hovorí ako o post-apo kung-fu RPG.

O hre nevieme síce nič, no nič realistické čakať nie je treba, nakoľko hlavnú postavu hry totiž podľa všetkého stvárni kocúr, resp. rysovi podobné zviera, ktorý je na obrázku opásaný granátmi a na pleciach drží obrovský meč. Zdá sa, že Biomutant sa nebude brať príliš vážne, a to nemusí byť vôbec na škodu.

Biomutant vyvíja švédske štúdio Experiment 101, ktoré hru plánuje vydať budúci rok na PC, PS4 a XONE. Viac informácií o hre prinesú naši vyslanci priamo z Kolína, takže sa máte na čo tešiť.

Zdroj: Gematsu

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk