• PlayStation v roku 2019

  • Lamax Solitaire1 - Recenzia

  • Je toto hlupák storočia? V roku 2011 predal obličku, aby si mohol kúpiť nový iPhone. Teraz mu zlyhávajú orgány...

  • Tvorca Metra: Príbeh je najdôležitejší. Nechceme ho mať stupídny ako Transformers

  • Člen Katarskej kráľovskej rodiny minul 300 tisíc dolárov, aby bol prvý na Steame s rankom 4000

  • Blizzard zháňa vývojárov na neoznámený Diablo projekt, ktorým je pravdepodobne Diablo 4

Shadow of the Tomb Raider dá hráčom motiváciu zahrať si kampaň viackrát

Shadow of the Tomb Raider dá hráčom motiváciu zahrať si kampaň viackrát

Autori netradične pripravujú prepracovaný New Game + systém.

Eidos Montreal, štúdio, ktoré pripravuje nový diel Tomb Raidera nazvaný Shadow of the Tomb Raider prezradili, čo majú pre hráčov prichystané po dohraní kampane. Ako to už býva zvykom, hra dostane New Game + mód. No ten je v hre viac prepracovaný ako obyčajne.

Samozrejme, New Game + sa odomkne po dohraní kampane a umožní vám zahrať kampaň znovu so všetkými skillmi, zbraňami, outfitmi, vylepšeniami a výbavou. Okrem toho, však New Game + ponúkne aj tri rôzne možnosti hrateľnosti pri kampani.

Path of the Serpent
Tento typ kampane je zameraný na stealth. Budete musieť likvidovať nepriateľov jedného po druhom, používať kamufláž a starať sa o to, aby ste neboli objavení.

Path of the Jaguar
Cesta Jaguára je zameraná na boj a na lov. Šikovnosť Lary a schopnosti boja z blízka vám umožnia bojovať s tými najťažšími protivníkmi.

Path of the Eagle
Cesta Orla je zameraná na šikovnosť hráča pri craftovaní a na pohyblivosť Lary. Budete musieť plánovať ďalšie kroky a odstraňovať nepriateľov z diaľky.

Úspešné ukončenie každej cesty vás odmení špeciálnymi odmenami a taktiež vám dá špecializované perky, čo by mali priniesť do znovuhrateľnosti svieži vietor.

Okrem toho autori oznámili, že na konzole Xbox One X dosiahne hra 4K rozlíšenie pri 30FPS, pričom hra samozrejme dostane 4K textúry a ďalšie vylepšenia a bude najlepšie vyzerajúcou konzolovou verziou. Samozrejmosťou je aj prítomnosť HDR. Ak však preferujete vyšší framerate, tak hra vám dá možnosť nastaviť 60FPS pri 1080p.

Shadow of the Tomb Raider vychádza 14. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk