• Leaknutý dizajn konzoly Playstation 5 je údajne pravdivý, ale...

  • Megaočakávanú RPG Cyberpunk 2077 uvidíme v akcii už čoskoro

  • FIFA 20 konečne v akcii! EA ukázalo zábery z hrateľnosti

  • Populárna hra For Honor je zdarma! Opäť...

  • Nový patent Playstation 5 vyzerá šialene. Bude takto vyzerať nová konzola?

  • Tajuplný projekt Rockstaru zabanovaný v Austrálii. Zatiaľ však nebol ani predstavený

Špekulácia: Pripravuje Rockstar Bully 2?

Špekulácia: Pripravuje Rockstar Bully 2?

Existujú informácie, ktoré by to mohli potvrdzovať.

Ak ste dúfali, že Rockstar niekedy pripraví pokračovanie populárnej hry Bully 2, možno nadišiel váš čas. Aj keď žiadna z informácií nie je priamym potvrdením existencie tejto hry, je tu zopár informácií medzi riadkami, ktoré možno budú viesť k druhému dielu v sérii.

Na weboch sa totiž objavila castingová možnosť pre novú a neohlásenú hru, ktorá je od popredného herného štúdia vo Veľkej Británii a nahrávanie sa bude konať v Pinewood Studios. Čo je však zaujímavé je to, že táto castingová žiadosť je smerovaná vo väčšine prípadov pre tínedžerov a deti a pri popise je napísané: „Jemné násilie a nadávky budú použité v scénach s mladými hercami. Projekt je thriller/dráma a všetky scény s mladým hercom budú vedené s jemnosťou.“

Niektoré castingové žiadosti taktiež spomínajú postavy ako „profesori v škole.“ Taktiež boli pri týchto žiadostiach napísané mená zamestnancov Rockstaru, čo prakticky kričí tým, že po vydaní Red Dead Redemption 2 bude ďalšou hrou od Rockstaru Bully 2, tak ako to bolo leaknuté prednedávnom.

Zdroj: rockstarintel.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk