• VIDEO: Osud chýbajúcich NPC vo Fallout 76 zobral jeden hráč do vlastných rúk a nahradil starého známeho Prestona Garveyho

  • PlayStation 5 bude „monštrum“ za 500 $ a predstavená bude na budúci rok

  • Dojímavá reklama Microsoftu: „Keď sa môže hrať každý, všetci sme víťazi.“

  • Astro Bot: Rescue Mission - Recenzia

  • Muž rozbil výklad v Gamestope, pretože nemohol vrátiť Fallout 76

  • Legendárny Half-Life dnes oslavuje 20 rokov! Pamätáte si ešte na hodiny strávené v tomto nebezpečnom svete?

Fallout 76 Platinum Edícia vám za 115$ ponúkne hromadu vecí, no nie hru

Fallout 76 Platinum Edícia vám za 115$ ponúkne hromadu vecí, no nie hru

Bethesda ponúka hráčom štyri rôzne verzie hier.

Fallout 76 sa nezadržateľne blíži a okrem toho, že hráči už vo veľkom očakávajú B.E.T.A test, tak Bethesda zverejňuje aj informácie pre tých, ktorí majú záujem o kúpu hry. Preto by bolo fajn, keby užívatelia vedeli, čo v ktorej edícii môžu očakávať.

Samozrejme je tu štandardná edícia hry za 60 € na konzolách a 50 € na PC. Tá obsahuje hru. Ďalšou je tzv. Tricentennial Edition, ktorá sa u nás predáva za 73 € na konzolách a 63 € na PC. Tá okrem hry obsahuje in-game obsah a taktiež aj zopár zberateľských predmetov. Ďalšou je Fallout 76 Power Armor Edition, ktorá sa predávala za 200 €, ale momentálne už nie je k dispozícii, nakoľko počet kusov bol obmedzený.

Poslednou je však Platinum Edícia. Zatiaľ nevieme, či bude predávaná u nás, no pri jej kúpe si treba dávať pozor, pretože táto edícia za 115 $ neobsahuje samotnú hru. Za túto sumu dostanete niekoľko printov concept artov hry, tri 64-stranové denníky, mapu a Prima Guide hry. Táto edícia vyjde až v decembri, na rozdiel od zvyšných troch edícií, ktoré majú prísť 14. novembra.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk