Forza Horizon 3 pravdepodobne poteší aj PC hráčov

Forza Horizon 3 pravdepodobne poteší aj PC hráčov

 

Tretie pokračovanie skvelej závodnej hry Forza Horizon už pravdepodobne nebude exkluzivitou iba pre majiteľov konzol od Microsoftu. Predpokladá sa, že najnovšieho dielu sa dočkajú aj majitelia PC zostáv.

Z relatívne spoľahlivého zdroja sa na svetlo herného sveta dostala správa, ktorá hovorí o tom, že tento rok sa dočkáme vydania titulu Forza Horizon 3. Za vývojom tejto hry bude stáť opäť spoločnosť Playground Games. Táto pretekárska hra s otvoreným svetom, by mala byť tentokrát zasadená do prostredia Austrálie a vydaná by mala byť 27. septembra tohto roku. Najdôležitejšou správou však je, že Forza Horizon 3 bude prístupná ako pre majiteľov konzoly Xbox One, tak pre PC hráčov s operačným systémom Windows 10.

Treba pripomenúť, že stále nejde o overenú informáciu, no už o pár minút sa začína konferencia spoločnosti Microsoft, na ktorej môžeme odhalenie tohto titulu očakávať. Ďalšie informácie prezrádzajú, že Forza Horizon 3 bude obsahovať doposiaľ najväčšiu mapu, širokú škálu áut a kampaň až pre štyroch hráčov. Na obálke by sa malo objaviť Lamborghini Centenario.

Aj dnes vám Gamesite prinesie najaktuálnejšie informácie z E3 2016

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk