Bezdrôtové ovládače pre Xbox One odteraz už aj v nových farbách

Bezdrôtové ovládače pre Xbox One odteraz už aj v nových farbách

 

S novým rokom prichádzajú aj nové farby pre ovládače.

Po pre Xbox One mimoriadne úspešnom roku 2016, počas ktorého bola uvedená na trh konzola Xbox One S a vydaných vyše 100 exkluzívnych titulov, konzola nenecháva nič na náhodu a už od začiatku roka 2017 prináša ďalšie novinky. Tentokrát ide o nový farebný dizajn bezdrôtových ovládačov nesúcich sa v horúcej bordovej a elegantnej zeleno-oranžovej.

Xbox Wire Controller - RED ponúkne dve verzie červeného odtieňu s lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači a taktiež palcových pákových ovládačoch. Ovládač nájdete v obchodoch od 31. januára 2017 za cenu 59,99 eur. Na druhej strane Xbox Wire Controller - Green/Orange ponúkne skĺbenie zelenej a oranžovej. Bude vybavený zeleným matným finišom a lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači a oranžovými prvkami na palcových pákových ovládačoch. V predaji bude rovnako tak od 31. januára za cenu 69,99 eur.

Obe ovládače sú plne bezdrôtové s textúrovanými úchopmi, zlepšeným dosahom a podporou Bluetooth pre zariadenia so systémom Windows 10.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk