Do Gears of War 4 prichádza aprílový update

Do Gears of War 4 prichádza aprílový update

Mesiac čo mesiac nám The Coalition prináša nový obsah a sezónne eventy. Čoho sa dočkáme v aprílovom update? 

Koľko máp, skinov, postáv a rôzneho obsahu už do hry pribudlo nie je ani snáď možné spočítať. Na zoznam si teda môžeme pripísať ďalšie vychytávky, ktoré do GOW4 priletia v update pre budúci mesiac. Novinkou je podpora pre 2v2 versus hry. V spoločnosti svojho parťáka si preto proti inej dvojici budete môcť zahrať herné módy ako Brothers to the End alebo 2v2 Gnasher fight s využitím brokovníc. Tieto eventy sú ešte stále súčasťou podrobného testovania, no na obrazovky hráčov sa dostanú v momente ako s nimi vývojári skončia. 

 

No okrem nového herného módu sa dočkáme aj obsahu s veľkonočnou tematikou a módov, ktoré poznáme z predošlých eventov. Na čo sa teda môžeme tešiť?

V prvom rade je to príchod staro-novej postavy Dizzyho v novom rúchu. Dizzy bol známy hlavne v pôvodnej trilógiikov. Milovník obrovských strojov a majiteľ ikonickej "Betty" prichádza v montérkach podporiť boj proti rase Swarm. Čo sa týka packov v obchode, odteraz tam môžeme nájsť balíčky v hodnote 400 kreditov, ale aj tie drahšie za 2000 kreditov. Tvorcovia hry tak reagujú na feedbacky hráčov a chcú zistiť, ktoré packy sú častejšie kupované a akých predmetov sa ľudia najviac dožadujú. 

Veľkonočné prekvapenia sa vracajú! 

Minulý rok sme sa dočkali tématického obsahu aj počas Veľkej noci. Rok 2018 nebude ničím odlišný a preto tu máme Bunny Hunt. Ak ste minuloročný event nehrali, ide o versus mód, v ktorom má vodca skupiny hlavu v podobe veľkonočného zajaca a protivníci sa ju snažia trafiť zbraňami na diaľku. Teda žiaden melee boj, iba Longshoty a Embary. Pozrite si predstavujúce video pre tento event z minulého roku. 

Ďalším herným módom, blízkym hlavne vyznávačom Hordy je Juvie Madness, ktorý si môžete pamätať z obdobia Vianoc. Ide o Horde mód, v ktorom sa na vás valí množstvo nepríjemných tvorov - juvies. Samozrejme, aj teraz sa dočkáme nových skinov, tentokrát s veľkonočnou tematikou. Skúste vyhrať alebo vycraftovať čokoládove skiny. 

Aprílový update pre Gears of War 4 vychádza už 28. marca, teda budúci pracovný týždeň.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk