Miramar konečne aj pre Xbox hráčov

Miramar konečne aj pre Xbox hráčov

 

Playerunknown’s Battleground síce spopularizoval žáner Battle Royale, no nedá sa povedať, že by sa autori išli pretrhnúť s ohľadom na množstvo pridávaného obsahu.

To sa im však môže v narastajúcej konkurencii Battle Royale hier v podobe Fortnite a ďalších veľmi rýchlo vypomstiť, ak sa tak už dokonca nestalo.

Ale k veci. Šesť mesiacov po tom, ako si mapu Miramar užívajú hráči na PC, ju autori konečne vydali aj na konzolu Xbox One. Mapa síce bola už mesiac v Xbox One test serveri, no ten nie je dostupný pre všetkých. Update bol vypustený spolu s ďalšími vylepšeniami hry v oblastiach nahrávacích časov, stability hry a optimalizácie.

Okrem toho pridali autori do hry aj niekoľko kozmetických prídavkov v podobe Instructor set a Golden Tracksuit Set, ktoré si môžu hráči kúpiť za 4,99€.

Zatiaľ čo hráči na Xbox One konečne dostali mapu Miramar, PC hráči už vytrvalo testujú tretiu mapu Sanhok, ktorej vydanie sa plánuje v nasledujúcich mesiacoch. Kedy sa tejto mapy dočkáme aj na konzole od Microsoftu zatiaľ nevieme.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk