Rage 2 vás nechá hrať aj po dohratí hlavného príbehu

Rage 2 vás nechá hrať aj po dohratí hlavného príbehu

 

Autori chcú ponúknuť správnu kombináciu otvoreného sveta a zaujímavého príbehu.

Rage séria sa druhým dielom presúva do otvoreného sveta. Na pokračovaní okrem id Software pracuje aj škandinávske štúdio Avalanche Studios. A vďaka šikovnosti id so strieľačkami a Avalanche s otvoreným svetom v sérii Just Cause sa nám črtá zaujímavá hra.

Autori sa pochválili, že herné prostredie bude plné aktivít, takže ak sa vám nebude chcieť plniť príbehové úlohy, môžete sa pustiť do pretekania, zdolávať Madcampy, zúčastniť sa post-apokalyptickej TV show atď. A čím viac „bordelu“ narobíte, tým silnejší budete.

Autori nechcú hráčov obmedzovať. Takže po zdolaní úvodnej misie bude vpustený do otvoreného sveta bez toho, aby vás autori vodili za ručičky. Zároveň autori nerobia open world, ktorý je zložený zo sektorov (ako napríklad v Mad Maxovi). Herné prostredie bude zložené z 5 rozdielnych biómov. „Rage bol hnedý, Mad Max bol hnedý, takže sme si povedali „Čo tak vykašľať sa na prostredie s odtieňmi hnedej?“ V Rage 2 budú močiare, mestá, lesy a púšte.“

Zároveň autori potvrdili, že po dohraní kampane sa budete môcť vrátiť do otvoreného sveta a dokončiť to, čo sa vám nepodarilo dokončiť.

Rage 2 vychádza v júni 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk