Microsoft: Na jeseň bude obrovské množstvo hier, Crackdown 3 teraz nie je potrebný

Microsoft: Na jeseň bude obrovské množstvo hier, Crackdown 3 teraz nie je potrebný

 

Ohľadom tejto očakávanej hry je po E3 2018 zvláštne ticho.

Spoločnosť Microsoft obhajuje odklad ich očakávanej exkluzivity Crackdown 3. Ich odôvodnením je, že v tom hluku, ktorý nastane vydaním všetkých očakávaných hier, by sa hra zadusila. A niečo pravdy na tom bude.

Šéf marketingu Xboxu Aaron Greenberg povedal, že si nespomína na jeseň, ktorá by bola tak naplnená hrami, ako táto. V najbližších mesiacoch nás čaká Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey, Black Ops 4, Battlefield 5, Fallout 76, Shadow of the Tomb Raider a hromada ďalších. Dokonca aj Microsoft má na začiatok októbra pripravenú Forzu Horizon 4. „Ideme vydať Forzu Horizon 4 skôr, aby sme sa vyhli tým najväčším titulom. Nepotrebujeme, aby medzi nimi bol Crackdown. Počkáme s ním do februára a po ňom plánujeme vydať Ori and the Will of the Wisps.“

Skôr je zvláštne, prečo sme Crackdown 3 nevideli počas Gamescomu 2018, vzhľadom na to, že hra tu bude už o chvíľu. Skrýva Microsoft zlú kvalitu hry? Alebo sa potvrdzujú správy o problematickom vývoji? Každopádne, Crackdown 3 má prísť vo februári 2019. Ak nepríde ďalší odklad.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk