PUBG, Hellblade, Ori a 13 ďalších hier príde do Xbox Game Passu. Teraz za 1€

PUBG, Hellblade, Ori a 13 ďalších hier príde do Xbox Game Passu. Teraz za 1€

 

Microsoft to rozbalil vo veľkom.

Jedno z najväčších ohlásení na X018 boli nové hry, ktoré budú v najbližšom období pridané do služby Xbox Game Pass. Pre tých, ktorí ešte nemali tú česť, Xbox Game Pass je Netflix-like služba, pri ktorej platíte 9,99€ mesačne a za to dostane prístup k viac ako 100 hrám úplne neobmedzene. Katalóg sa obmieňa, niektoré hry po čase zmiznú a niektoré pribudnú.

Na X018 Microsoft oznámil 16 nových hier, ktoré do tejto služby pribudnú v najbližšom období.

Už dnes sa predplatitelia dočkajú Battle Royale hry Playerunknown’s Battlegrounds. V službe už taktiež nájdete aj hru Thief of Thieves. V novembri okrem toho pribudnú aj hry Agents of Mayhem, Thomas Was Alone a MXGP3.

Následne, 17. decembra príde skvelá hra Hellblade: Senua’s Sacrifice a o tri dni neskôr aj Ori and the Blind Forest: Definitive Edition. Čo je však ešte lepšia správa, tak pokračovanie Oriho s podtitulom Will of the Wisps príde do Game Passu v momente vydania.

Okrem toho prídu do Game Passu v deň vydania aj tieto hry: Void Bastards, Kingdom: Two Crowns, Aftercharge, Supermarket Shriek, Mutant Year Zero: Road to Eden, Pathologic 2, Secret Nighbor a The Good Life.

Navyše, ak rozmýšľate o tom, že si chcete službu Xbox Game Pass vyskúšať, tak od teraz do 3. januára máte nárok na predplatenie jedného mesiaca za 1€.

Zdroj: trueachievements.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk