Bethesda zavádzala hráčov pri zberateľskej edícii Fallout 76. Kompenzácia za veľa nestojí

Bethesda zavádzala hráčov pri zberateľskej edícii Fallout 76. Kompenzácia za veľa nestojí

 

Nie len hra je problémová.

Okolo Falloutu 76 sa už toho popísalo relatívne dosť. Hra nie je práve v najlepšom stave a vývojári Bethesdy sa snažia, aby to napravili. Aby však toho nebolo málo, objavil sa ďalší problém. Tentokrát so zberateľskou edíciou hry.

Tzv. Power Armor Edition stála 199,99$ a mala okrem iného obsahovať aj Power Armor helmu zabalenú v „Canvas West Tek Duffel Bag,“ čiže celkom peknú plátenú tašku, ktorá by si našla po vybalení helmy určite svoje miesto. Lenže nenájde, pretože Bethesda namiesto tejto solídnej plátenej tašky zabalila túto helmu do trápneho nylonového obalu, čím samozrejme zavádzala pri reklame produktu.

Čo je však ešte horšie, nikdy neupravila reklamný obrázok, ktorý znázorňoval obsah zberateľskej edície, takže minimálne do včerajšieho dňa tam bola uvedená v obsahu plátená taška.

Je asi zrejmé, že pri 200$ zberateľskej edícii asi neočakávate takéto problémy. Navyše, po kontaktovaní podpory dostal jeden z fanúšikov zvláštnu odpoveď. Pri otázke, prečo namiesto toho, čo bolo v promo materiáloch dostal nylonovú tašku, dostal od podpory odpoveď, že im je ľúto, že nie je spokojný s taškou, no neplánujú s tým nič robiť, pretože pôvodná taška bola príliš drahá na produkciu. Akosi sa však zabudli vyjadriť k tomu, prečo zákazníkov zavádzali.

Následne PR oddelenie Bethesdy začalo hasiť požiare. Vyjadrilo znepokojenie nad reakciou pracovníka podpory a vydali takéto stanovisko: „Zisťujeme čo sa stalo v Bethesda Gear Store Support tíme a ospravedlňujeme sa zákazníkom, ktorí sa dočkali takejto reakcie. Bohužiaľ, vzhľadom na nedostuponosť materiálu sme museli zvoliť nylonovú tašku. Dúfame, že to nespôsobí to, že fanúšikovia si neužijú jednu z našich najlepších zberateľských edícií.“

Navyše sa Bethesda rozhodla ako kompenzáciu fanúšikom, ktorí si edíciu zakúpili, dať 500 Atomov, čo je in-game mena na nákup mikrotransakcií. To je ekvivalent 5$ a to v obchode stačí možno na kúpu tetovania.

Zdroj: polygon.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk