Battlefield V ponúka pre veteránov špeciálnu 50% zľavu

Battlefield V ponúka pre veteránov špeciálnu 50% zľavu

 

Ponuka sa objavuje náhodne pri spustení Battlefield 4 alebo Battlefield 1.

Opätovné špekulácie o slabých predajoch Battlefieldu V rozprúdila opäť spoločnosť Electronic Arts po tom, čo sa niektorých užívateľom začala zobrazovať špeciálna „vernostná“ zľava pri kúpe Battlefieldu V.

Užívatelia na Reddite hlásia, že pri zapnutí Battlefieldu 1 alebo Battlefieldu 4 im vyskakuje špeciálne okno, ktoré im oznamuje, že vzhľadom na to, že sú veteráni série, majú nárok na limitovanú akciu, vďaka ktorej si môžu zakúpiť Battlefield V alebo dokonca aj Battlefield V: Deluxe Edition s 50% zľavou.

Podľa správy, ktorá sa zobrazuje hráčom, táto akcia platí do 20. decembra, takže ak máte záujem o hru a čakali ste na zľavu, tak vedzte, že sa dá získať aj takýmto spôsobom.

Vzhľadom na to, že hra vyšla pred vyše dvoma týždňami to samozrejme naštvalo veľkú časť fanúšikov, ktorí si hru zakúpili za plnú cenu. Mnoho z nich kontaktovalo podporu so žiadosťou o vrátenie peňazí, no neúspešne.

Ak si hru zakúpite v tomto období, budete si môcť vyskúšať aj nový balíček s názvom Overture, ktorý pridáva novú kapitolu do kampane, novú mapu a viacero nových predmetov a vylepšení.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk