Demo Anthem prekonalo očakávania EA a Bioware

Demo Anthem prekonalo očakávania EA a Bioware

 

Vývojári sľubujú vylepšenia, nový obsah a podelili sa o štatistiky.

Dvojica víkendov, kedy si mohli hráči vyskúšať novú hru od štúdia Bioware, Anthem, je úspešne za nami. A zatiaľ čo prvá mala veľké množstvo technických zádrheľov a bola obmedzená z hľadiska prístupu, do druhej mal prístup každý kto chcel.

Bioware tak vyhlásilo toto demo za úspešné, nakoľko hráči odohrali za dva víkendy viac ako 40 miliónov hodín hrania, čo prekonalo interné očakávania Bioware a aj Electronic Arts. Zároveň však podotkli, že stále pracujú na vylepšeniach a novinkách, ktoré budú v hre pri vydaní a že demo ponúklo len zlomok obsahu, ktorý bude dostupný v plnej hre.

Štúdio taktiež potvrdilo, že už teraz pracuje na obsahu, ktorý budú pridávať do hry po jej vydaní a trochu tak zjemnili obavy, ktoré sme mali po našom hraní dema.

Vývojári sa podelili aj s niektorými vizuálnymi úpravami Javelinov, ktoré vytvorili počas hrania dema hráči.

Poslednou informáciou, ktorá sa týka Anthem je to, že Bioware v spolupráci s Microsoftom predstavili Xbox One S bundle konzoly. Ide o konzolu, ktorá má 1TB pevný disk a v balení okrem konzoly nájdete aj Legion of Dawn edíciu hry, 1 mesiac členstva EA Access a 1 mesiac členstva Xbox Live Gold. Ohľadom dostupnosti tohto bundle sme sa pýtali u našich distribútorov, no zatiaľ žiadne informácie nemáme.


Anthem vychádza 22. februára na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Bioware

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk