Vyzerá to, že o chvíľu si zahráme celú Halo kolekciu aj na PC

Vyzerá to, že o chvíľu si zahráme celú Halo kolekciu aj na PC

 

Viac informácií sa dozvieme pravdepodobne zajtra.

Už niekoľko rokov žiada PC komunita Microsoft, aby konečne vydali Halo: The Master Chief Collection na PC. A zatiaľ čo doteraz bol Microsoft ticho, tak vyzerá to tak, že príchod tejto hry na PC platformu je nezvrátiteľný.

Iba pripomínam, že Halo: The Master Chief Collection je kolekciou Halo hier, ktorá obsahuje Halo 1 Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST a Halo 4 v jednom kompaktnom balíčku. Štúdio 343 Industries už dlhšiu dobu teasuje veľké oznámenie, ktoré má byť prezentované zajtra, počas vysielania Inside Xbox, ktoré sa začína o 23:00. Fanúšikovia sa zhodujú, že buď sa dočkáme pridania Halo Reach do tejto kolekcie, oznámenia PC portu tejto kolekcie, alebo oboch naraz.

Leaky naznačujú, že PC portu sa dočkáme. Špekulácie hovorili, že tento port je už dlhšiu dobu vo vývoji a k tomu sa pripojil údajný leak, ktorý Halo: The Master Chief Collection ukazuje ako „hrateľnú na Xbox One a Windows 10 PC.“

Ak sú tieto informácie pravdivé, je možné, že hra bude patriť do programu Xbox Play Anywhere, kde vám stačí kúpa Xbox One verzie hry a PC verziu získate automaticky a taktiež, že hra bude súčasťou Xbox Game Pass systému, kde sa už niekoľko mesiacov nachádza na konzole Xbox One.

 

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk