Elon Musk je terčom posmeškov vo vedľajšej misii Rage 2

Elon Musk je terčom posmeškov vo vedľajšej misii Rage 2

 

Podobností je totiž veľa.

Rage 2 je vtipná hra. Teda snaží sa byť. Či už vám humor sadne alebo nie, to je vec iná. A hra sa neštíti takmer ničoho. Nie je to síce level narážok ako South Park, ale vývojári išli relatívne ďaleko.

Jedna z humornejších sekvencií sa odohráva v tajnom bunkri, ktorý sa nachádza v juhozápadnej časti mapy sveta a jej hlavným terčom je šéf spoločnosti Tesla, Elon Musk. Totižto, táto časť mapy sa nazýva Secret Bunker a je umiestnená v horách, čo znamená, že v tomto bunkeri pravdepodobne bude nejaký šialený vedec so šialeným plánom na ovládnutie sveta. A ďaleko od pravdy nie sme.

V tomto tajnom bunkeri sa totiž nachádza sídlo spoločnosti Tusk Industries a jej šéfom je Elton Tusk. Je neuveriteľne bohatý, má skvelú predstavivosť a schopnosť inovovať. A ak by ste ešte pochybovali, že ide o narážku na Elona Muska, tak jeho spoločnosť sa zaoberá cestovaním do vesmíru a výrobou „zbytočností.“

Mimochodom, je aj dostatočne sebavedomý, nakoľko v jednom kluse vydáva vyhlásenia o svojej inteligencii a moci mimo chápanie tohto sveta. Táto časť hry však neskončí tak, ako si predstavujete. Alebo, možno áno?

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk