Raid v The Division 2 nakoniec neumožní matchmaking, napriek sľubu vývojárov

Raid v The Division 2 nakoniec neumožní matchmaking, napriek sľubu vývojárov

A hráči sa to dozvedeli deň pred jeho vydaním.

Už zajtra sa spustí prvý Raid v Division 2. Operation Dark Hours bude prvým obsahom takéhoto typu v hre, čím sa autori chváli prakticky už od ohlásenia hry. Taktiež sa chválili tým, že na rozdiel od takého Destiny budete môcť pri hľadaní hráčov na zdolanie Raidu používať matchmaking. A tak to vyzeralo prakticky až do včerajšieho dňa, kedy Ubisoft vydal Title Update 3, ktorým Raid do hry pridal, aj keď zatiaľ iba v zamknutej forme.

Čo však vyvolalo veľkú nevôľu hráčov, bola správa jedného z vývojárov hry, ktorý potvrdil, že do Raidu si môžete pridať hráčov iba manuálne a možnosť matchmakingu v Operation Dark Hours bude teda deaktivovaná.

Teda, vlastne ide o rovnakú situáciu ako v sérii Destiny. Takmer všetky aktivity v hre umožňujú automatické vyhľadávanie hráčov, no Raidy nie a to z dôvodu nutnosti komunikácie a komplikovanosti Raidu. Ak je to dôvodom, prečo ani Raid v The Division 2 nemá matchmaking, tak je to pochopiteľné, no ocenili by sme väčšiu transparentnosť vývojárov ohľadom tohto problému.

Takže, ak sa chcete zúčastniť na tomto Raide, budete si musieť nájsť sedem spoluhráčov. Inak máte smolu. Raid bude spustený zajtra, 16. mája o 18:00. 

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk