Ubisoft vydá do marca 2020 tri veľké AAA hry o ktorých ešte nevieme

Ubisoft vydá do marca 2020 tri veľké AAA hry o ktorých ešte nevieme

 

Ktoré to budú?

Ubisoft zažil veľmi úspešný rok 2019 a na ten bude chcieť určite nadviazať aj v nasledujúcich dvanástich mesiacoch. Po nádielke v podobe nového dielu Assassin’s Creed a The Division však budú musieť zodpovednosť za prinesenie veľkého množstva peňazí prebrať iné značky tohto vydavateľa.

Spoločnosť totiž oznámila, že do konca finančného roka 2020, čiže do konca marca budúceho roka plánuje vydať štyri veľké tituly. Jeden z nich, Ghost Recon Breakpoint bol ohlásený minulý týždeň a tri ďalšie sú zatiaľ neoznámené.

Tak sa poďme pozrieť na to, čo o týchto neohlásených hrách vieme my. V prvom rade vieme na 100% potvrdiť, že tento rok neuvidíme nový diel v sérii Assassin’s Creed, nakoľko ten je chystaný až na budúci rok a o špekuláciách o tejto sme písali v samostatnej novinke.

Taktiež s určitosťou vieme, že spoločnosť pri svojich finančných správach neberie sériu Just Dance ako AAA hry, čiže ani nový prírastok do tejto série tu nebude spadať.

Jednou z hier bude pravdepodobne tretie pokračovanie série Watch Dogs, o ktorom sa špekuluje už veľmi dlhú dobu a podľa správ z vnútra spoločnosti by sa séria mala presunúť do Londýna, čo naznačili aj samotní autori.

Čo však zvyšné dve? Skull and Bones bol opäť odložený, takže rátať s ním nemusíme. Možno jedným z nich bude vytúžené pokračovanie série Splinter Cell, ktoré teasoval jeden z kreatívnych riaditeľov štúdia. O ďalšom však nevieme prakticky nič, pretože Beyond Good & Evil 2 ešte nie je v štádiu, ktoré by naznačovalo jeho vydanie v nasledujúcich 12 mesiacoch. Takže na E3 sa pravdepodobne dozvieme viac.

Zdroj: GameInformer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk