Wolfenstein: Youngblood bude najdlhšou hrou v sérii, no stojí o polovicu menej

Wolfenstein: Youngblood bude najdlhšou hrou v sérii, no stojí o polovicu menej

Prečo?

Ak vám to ušlo, už čoskoro sa dočkáme novej Wolfenstein hry. Tentokrát príde v podobe spin-offu Wolfenstein: Youngblood, ktorý má dátum vydania naplánovaný na 29. júla 2019 na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. Ak však sledujete túto hru, tak ste si určite všimli, že na rozdiel od bežných hier bude Youngblood stáť pri vydaní o polovicu menej, čiže cca. 30€ (Deluxe edícia stojí 40€).

Napriek tomu tvrdí šéf vývoja Jerk Gustafsson, že hra bude nie len že plnohodnotným zážitkom, ale že z hľadiska dĺžky bude hra dlhšia ako druhý diel: „Vydávame túto hru, keď si kúpite Deluxe Edíciu, za 40€ a v tomto balení je aj Buddy pass, takže váš kamarát, ktorý hru nevlastní ju môže hrať spolu s vami. Takže za svoje peniaze dostanete veľkú dávku obsahu.

Podľa Gustafssona má hra viac misií, väčšiu voľnosť a viac obsahu. Dôvod, prečo sa teda rozhodli pre nižšiu cenu je prostý: „Povedal by som, že dôvodom pre nižšiu cenu je fakt, že vývoj hry trval kratšie a taktiež to, že používame technológiu z New Colossus. Samozrejme, spravili sme tam nejaké zmeny, no základ ostal rovnaký. Množstvo obsahu je však väčšie.“

Vývoj hry trval údajne iba 18 mesiacov a na jej príprave sa okrem MachineGames podieľalo aj štúdio Arkane Lyon (Dishonored 2).

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk