Bioware omylom teasovalo nový obsah pre Anthem

Bioware omylom teasovalo nový obsah pre Anthem

Chvíľu bol a chvíľu zas nie.

Spoločnosť Bioware sa ešte stále spamätáva z nie príliš úspešného vydania hry Anthem, ktorá mala od sľubovaného produktu tak trochu ďaleko. Lenže aj vývojári a aj EA prostredníctvom svojho šéfa Andrewa Wilsona vyjadrili budúcnosti hry podporu. To znamená, že štúdio hru neopustí, ale naopak. Bude do nej pridávať nový obsah.

Jeho prvá fáza sa práve testuje na PTS (Public Test Server) serveroch na PC a ide o prvú verziu tzv. Cataclysms. Pôjde o časovo limitované herné podujatie, ktoré prinesie úplne nové prostredie, nový loot, nové výzvy a nových nepriateľov. Bioware zatiaľ neprezradilo dátum vydania tejto aktualizácie pre všetkých, no komunita sa zhoduje, že testovanie sa blíži ku koncu.

Lenže hráči klasickej verzie hry si všimli rôzne úkazy na oblohe, ktoré pripomínajú vesmírne lode a „čierne chápadlá.“ Lenže vzhľadom na povesť hry nevedeli, či ide o ďalší z bugov, alebo ide skutočne o teaseovanie nového obsahu.

Bioware však tieto úkazy rýchlo odstránilo a komunitný manažér hry Andrew Johnson vysvetlil, že niektoré nové fíčurky hry vypustili do hry skôr ako plánovali. Podľa jeho slov budú do hry pridané v najbližších mesiacoch. Fanúšikom hry to však dáva nádej, že Bioware skutočne dostojí svojim slovám a hru neopustí.

Zdroj: WindowsCentral

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk