Gearbox: Borderlands 3 je oveľa väčšou hrou ako Borderlands 2

Gearbox: Borderlands 3 je oveľa väčšou hrou ako Borderlands 2

O množstvo obsahu sa nemáme báť.

Po siedmych rokoch sa v septembri konečne dočkáme ďalšej Borderlands hry od štúdia Gearbox. A zdá sa, že vývojári sú vo forme. Z hry odstránili veľké množstvo problémov a pridali množstvo zaujímavých mechaník. A navyše sľubujú, že hra nás zabaví na desiatky až stovky hodín.

V rozhovore pre Gamingbolt to prezradil producent hry Anthony Nicholson. Povedal, že aj napriek tomu, že už Borderlands 2 bol veľkou hrou s veľkým množstvom obsahu, tak trojka bude ešte väčšia hra a bude mať ešte viac obsahu: „Je oveľa väčšia ako Borderlands 2. Máme tam rôzne typy vedľajších misií, hlavných misií, no hra obsahuje aj rôzne výzvy. Je tam toho toľko, že si na všetko teraz ani neviem spomenúť. Nechýba preskúmavanie prostredia, súboje s bossmi a ďalší obsah. Takže o obsah sa nemusíte báť.

Tretí Borderlands sa nebude na rozdiel od predchodcov odohrávať celý na planéte Pandora ale prvýkrát v sérii sa pozrieme aj na ďalšie planéty tamojšieho sveta. Hra je navyše dokončená, takže už nič nebráni tomu, aby sme si ju mohli 13. septembra vychutnať.

Borderlands 3 vychádza na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk