EA prekvapilo: Anthem sa vyše pol roka po vydaní ocitol v predplatnom EA Access

EA prekvapilo: Anthem sa vyše pol roka po vydaní ocitol v predplatnom EA Access

 

A to na všetkých platformách.

Aj keď to bolo asi nevyhnutné, tak načasovanie je predsa len prekvapujúce. Spoločnosť Electronic Arts včera oznámila, že predplatitelia služby EA Access a Origin Access (na PC) si môžu stiahnuť a do sýtosti hrať najnovšiu hru od Bioware, Anthem, ktorá vyšla ešte len vo februári tohto roka.

Nepochybne k tomuto preradeniu hry do tejto služby prispel nie príliš dobrý rozbeh hry, ktorá trpela mnohými problémami a s niektorými sa Anthem borí dodnes.

Ak teda máte aktívne predplatné na konzolách Xbox One a Playstation 4 alebo na PC, tak vám stačí navštíviť aplikáciu a hru začať sťahovať. K dispozícii je základná verzia hry.

Uvidíme, či bude toto preradenie hry do EA Access tým potrebným boostom v počte hráčov, ktorý hra potrebuje, alebo to bude posledný klinec do rakvy života hry. Každopádne, načasovanie pridania hry do EA Access je celkom zvláštne, pretože už koncom tohto týždňa sa v hre končí veľký Cataclysm event, ktorý priniesol novú mapu, nové zbrane a schopnosti a nové príbehové misie a hráči, ktorí hru prvý krát vyskúšajú cez EA Access si toto in-game podujatie pravdepodobne nestihnú užiť.

Do PC verzie tejto služby, Origin Access navyše pribudlo ďalších 5 hier:

  • Out of the Park Baseball 20
  • The Escapists 2
  • Ultimate Chicken Horse
  • Vambrace: Cold Soul
  • Yooka-Laylee
Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk