Anthem dostal prekvapujúci update s novým obsahom. Čo všetko obsahuje?

Anthem dostal prekvapujúci update s novým obsahom. Čo všetko obsahuje?

 

Ako blesk z jasného neba.

Zvyšok herného osadenstva Anthem si už zvyklo, že komunitný manažér hry s nimi až tak často nekomunikuje a keď sa do hry dostane niečo nové, tak väčšinou je to z čista-jasna. No po ohlásení, že hra prejde kompletným prepracovaním nikto nedúfal, že nová aktualizácia príde takto skoro.

Lenže Bioware príjemne prekvapilo tým, že spustilo Season of the Skulls, ktorá prináša do hry niekoľko zásadných zmien. V prvom rade sa vrátilo podujatie Cataclysm do ktorého pribudli nový nepriatelia a taktiež aj nové odmeny pre hráčov. Nové podujatie bolo pridané aj do Freeplay módu.

A hlavne, Bioware konečne zvýšilo pravdepodobnosť, že získate Legendary predmet, čo bolo asi najhorším problémom endgame obsahu v hre.

Okrem toho prináša táto aktualizácia veľké množstvo predmetov na vizuálnu úpravu, ktoré môžete získať a autori taktiež opravili mnoho problémov a bugov, ktoré hra ešte stále má.

Ak však chcete Anthem vyskúšať a nechce sa vám zaň platiť plnú sumu, tak hra je už nejaký ten čas dostupná v službe EA Access a Origin Access a to na všetkých platformách, kde hra vyšla.

A keď sme už pri Anthem. Vedeli ste, že hra je stále piatou najpredávanejšou hrou v USA za rok 2019. Je zrejmé, že sa na tomto mieste neudrží (počas hernej jesene vychádza mnoho očakávaných hier), no zatiaľ jediné hry, ktorým sa podarilo Anthem prekonať boli Mortal Kombat 11, Kigdom Hearts 3, Madden NFL 20 a Tom Clancy's The Division 2. 

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk