Čoskoro sa údajne dočkáme kompletného remaku „Pieskovej trilógie“ Prince of Persia
Fáma

Čoskoro sa údajne dočkáme kompletného remaku „Pieskovej trilógie“ Prince of Persia

 

Všetko má svoj dôvod.

Ani neviete, aké osobné sklamanie som cítil, keď Ubisoft ohlásil, že vydavateľ napratal jednu z obľúbených postáv videohernej histórie do For Honor, namiesto toho, aby mu konečne venoval vlastnú hru. Zdá sa však, že toto celé je iba veľkým plánom Ubisoftu, ako nám navrátiť túto postavu do povedomia.

Známy herný insider John Harker totiž začal naznačovať, že fakt, že Princa vidíme vo For Honor je cielený krok zo strany Ubisoftu, nakoľko vydavateľ sa chystá hráčom ponúknuť remake celej „Pieskovej trilógie,“ teda dielov Sands of Time, Warrior Within a Two Thrones. Prvý krát to naznačil ešte v januári tohto roka s celkom jasným odkazom.

A keď Ubisoft ohlásil crossover podujatie For Honor s Prince of Persia tak dodal

Samozrejme, ide o informácie leakera bez akéhokoľvek dôkazu, no Harker má celkom dobrú históriu týkajúcu sa pravdivosti jeho leakov, no bez oficiálneho potvrdenia Ubisoftu to zatiaľ berieme ako niečo, čo by sme brali všetkými desiatimi. Popri tom sa však objavili ďalšie informácie, ktoré hovoria nie len o tom, že Ubisoft chystá tento remake, ale aj to, že postavy Princa sa opäť ujme Yuri Lowenthal. 

Zdroj: TheGamePost

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk