Nová rozšírenie Borderlands 3 bude mať výrazne westernový podtón

Nová rozšírenie Borderlands 3 bude mať výrazne westernový podtón

 

Ešte chvíľu si naň počkáme.

Štúdio Gearbox ohlásilo tretie platené DLC pre ich populárnu looter-shooter hru Borderlands 3, ktoré pokračuje v tradícii predlhých názvov. Kompletný názov tohto rozšírenia bude Borderlands 3 Bounty of Blood – A Fistful of Redemption. A ako už názov tohto rozšírenia napovedá, celé bude s výrazným westernovým nádychom.

Ide o príbeh odohrávajúci sa na planéte Gehenna v malom mestečku s názvom Vestige, ktorý terorizuje skupina banditov s názvom Devil Riders. Takže klasický western. Počas príbehu stretnete dve nové postavy – Rose, ktorej to veľmi sluší s pištoľou a nožom a Juna. Rozšírenie ponúkne nové príbehové misie a aj nové vozidlo s názvom Jetbeast a taktiež aj nové predmety v sandboxe hry, ako napríklad Traitorweed, ktorá vám umožní nakloniť si nepriateľov na vašu stranu.

Rozšírenie príde 25. júna a je zahrnuté v Season Passe. Ak však chcete, môžete si ho kúpiť aj samostatne za 14,99€ a ide o predposledné platené DLC zahrnuté v Season Passe.

Nového obsahu sa však dočkáme aj o čosi skôr. Už 4. júna je totiž naplánované vydanie Takedown at the Guardian Breach, čo spadá do kategórie end-game obsahu hry a bude dostupný pre všetkých hráčov zdarma. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk