Ubisoft to zas neudržal: Uniklo 30 minút z hrania Assassin’s Creed: Valhalla

Ubisoft to zas neudržal: Uniklo 30 minút z hrania Assassin’s Creed: Valhalla

 

A to robili z týchto „gameplay záberov“ takú vedu...

Ubisoft je asi najhorší veľký herný vydavateľ, keď sa bavíme o schopnosti udržať tajomstvo. Prakticky každá ich hra je leaknutá ešte pred oficiálnym ohlásením a preto napríklad vieme, že na nedeľňajšej konferencii chystá tento vydavateľ ohlásenie Far Cry 6. Alebo čo tak fakt, že nedávno sme sa dočkali záberov z hrania hry Gods and Monsters?

A leaknutý bol nový Assassin’s Creed a to ešte pred svojim oficiálnym ohlásením v apríli 2020. Vedeli sme, že bude vikingský a taktiež sme vedeli hromadu vlastností hry, akurát sme nevedeli názov (vtedy sa pracovalo s kódovým označením Kingdom). Po predstavení hry nám však Ubisoft sľúbil zábery z hrania počas májového Inside Xbox z ktorých sa nakoniec vykľul „iba“ gameplay trailer.

A fakt nevieme, čo robí Ubisoft zo záberov z hrania takú vedu. Keďže sa na internet dostalo rovno 30 minút. Pôvod videa nevieme a podľa záberov je zrejmé, že hra ešte nie je dokončená, no vďaka takejto masívnej porcii záberov aspoň môžeme získať približnú predstavu, čo nás v hre čaká.

Okrem tichých prechádzok na chrbte koňa môžeme vidieť plavenie sa po mori, súbojový systém, strom schopností a inventár ako aj potvrdenie faktu, že Eivor môže byť mužom a aj ženou.

Hra má prísť koncom tohto roka na PC, Xbox One, Playstation 4, Playstation 5 a Xbox Series X.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk