Cyberpunk 2077 sa opakovať nebude: Halo Infinite ukázalo Xbox One verziu v akcii

Cyberpunk 2077 sa opakovať nebude: Halo Infinite ukázalo Xbox One verziu v akcii

 

Trocha úprimnosti.

Býva zvykom, že keď sa prezentujú hry pred vydaním, tak sa väčšinou ukazuje tá najlepšia možná verzia. Buď na nejakom masívne výkonnom PC, alebo na najvýkonnejšej možnej konzole. Na to však doplatil Cyberpunk 2077, pretože zatiaľ čo si CD Projekt RED veselo ukazoval verzie pre PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S, tak verzie pre Xbox One a PlayStation 4 boli v katastrofálnom stave, čo viedlo k fiasku pri vydaní.

Preto je chvályhodné, že štúdio 343 Industries sa rozhodlo odprezentovať hru Halo Infinite nie len na konzole Xbox Series X, ale aj na staručičkej konzole Xbox One, čo bude asi najslabší hardvér, ktorý bude hru schopný rozbehnúť.

Výsledkom toho sú vyše 3 minúty záberov z hrania multiplayeru na konzole, ktorá vyšla v roku 2013. A aj keď je zrejmé, že toto určite nebude najlepší spôsob, ako si hru vychutnať, tak aspoň to bude hra na Xbox One hrateľná.

Štúdio však zároveň podotklo, že zábery z hrania pochádzajú zo staršieho buildu hry a do vydania by sme sa mali dočkať ďalších zlepšení.

Neporovnateľne lepšie vyzerá verzia pre Xbox Series X, ktorá bude podporovať až 120FPS a v akcii ju môžete vidieť na videu nižšie.

Testovanie Halo Infinite bude dostupné v priebehu dnešného dňa do 1. augusta pre vybraných Halo Insider členov.

Zdroj: 343 Industries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk