Ešte ani šéf Xboxu nevie meno novej konzoly, no ubezpečuje, že Xbox Scarlett nebude poslednou konzolou
E3

Ešte ani šéf Xboxu nevie meno novej konzoly, no ubezpečuje, že Xbox Scarlett nebude poslednou konzolou

 

Lokálne hranie – najlepší spôsob hrania.

Vieme, že kódové označenie nových Xboxov je Project Scarlett a že konzoly/konzol sa dočkáme v posledných mesiacoch budúceho roka. Čo však ešte nevieme je názov nových konzol. A zdá sa, že nie sme jediní.

Phil Spencer vo svojom tradičnom E3 rozhovore s Jeffom Gerstmanom z webu Giant Bomb prezradil, že Project Scarlett je jediný názov budúcej generácie konzol, ktorý majú aj oni. To znamená, že finálny názov ešte nie je stanovený: „Aký je názov novej konzoly? Úprimne, ešte neviem, aký bude názov. Nemáme ešte ani list potencionálnych mien. Zatiaľ tam ešte nie sme.“

Microsoft podľa slov Spencera zatiaľ nie je pripravení ohlásiť ani to, koľko bude konzola stáť. Prezradil však že situáciu okolo ceny pozorne sledujú a sú si vedomí toho, akú cenu môžu na konzolu nasadiť, aby sa mohla predávať.

Spencer taktiež s určitosťou povedal, že toto určite nebude posledná generácia tradičných konzol a po Scarlett prídu ďalšie zariadenia. Podľa neho je totiž lokálne hranie stále najlepším spôsobom hrania a byť odkázaný čisto na streamovanie nie je podľa neho cesta, ktorá prináša zákazníkovi viac možností, ale cesta, ktorá ho obmedzuje.

Zdá sa teda, že leak, ktorý novej konzole od Microsoftu prisudzoval názov Xbox Infinite nebol založený na pravdivých informáciách, alebo Spencer zahmlieva.

Zdroj: Giant Bomb

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk