Jednu vec na Xbox Games Showcase určite neočakávajte: Cenu novej konzoly

Jednu vec na Xbox Games Showcase určite neočakávajte: Cenu novej konzoly

 

Síce nie oficiálne, ale je to takmer isté.

Už to máme oficiálne. Svoju víziu next-gen hrania a svoje hry nám ukáže Microsoft už 23. júla 2020 od 18:00 nášho času. Teda, za predpokladu, že sa opäť nezačne nejaké hnutie, alebo nejaké protesty, však?

Táto náhrada za E3 show má jasný cieľ. Pravdepodobne sa nedočkáme predstavenia vlastností operačného systému a ani sa nedočkáme ukážok prepojenia konzoly a televízie, ale dočkáme sa hlavne hier. Na show by mala byť zmes first-party a third-party hier, pričom väčšinu z nich by mali tvoriť tie first-party.

A to je všetko. Ak patríte náhodou medzi tých, ktorí si myslia, že Microsoft nám na konci júla prezradí cenu svojej novej konzoly, tak vás bohužiaľ musíme sklamať. Herný analytik Daniel Ahmad a redaktor portálu The Verge Tom Warren v tom majú jasno – na Xbox Game Showcase sa cenu Xbox Series X nedozvieme.

„Standoff“ medzi Microsoftom a Sony ohľadom prezradenia cien next-gen konzol sa nám teda očividne prenesie až do mesiaca august, kedy má Sony naplánované podujatie State of Play a Microsoft má na pláne ďalšie podujatie, kde má predstaviť svoju menej výkonnú next-gen konzolu, Xbox Lockhart a pravdepodobne tam sa dozvieme cenu a aj dátum vydania nových konzol.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk