Daniel Vávra o Xbox Series S: Nechápem k čomu je vlastne tá konzola dobrá

Daniel Vávra o Xbox Series S: Nechápem k čomu je vlastne tá konzola dobrá

 

Legendárny český vývojár o novom Xboxe. 

Len nedávno sme boli  svedkami charitatívneho streamu, kde známy český streamer Agraelus spoločne s Danom Vávrom v zhruba 6 hodinovom streame usporiadali zbierku pre nadáciu Dejme dětem šanci, pričom sa im podarilo vyzbierať rovný milión českých korún. Šlo o najsledovanejší stream na česko-slovenskej scéne a v danej chvíli to bol tretí najsledovanejší stream na Twitchi celkovo.

Bol primárne zameraný na vydaný remake hry Mafia a popritom rozoberali rôzne témy so zameraním na hry a novinky na hernej scéne. V závere streamu sa nevyhli ani novej generácii konzol, kde sa známy český vývojár stojaci za ikonickou Mafiou či stredovekým RPG Kingdom Come: Deliverance vyjadril, že celkom nerozumie podstate existencii menej výkonného Xbox Series S a podľa jeho názoru je to pre vývojárov zbytočné terno.

"Ten slabší Xbox, vôbec nechápem jeho existencii, k čomu je vlastne tá konzola dobrá. Pre vývojárov je to také...divné", zdôraznil zakladateľ a kreatívny riaditeľ štúdia Warhorse Studios. Nezdá sa mu ani označenie novej generácie Xboxu. "Pomenovať konzolu rovnako ako starú konzolu a k tomu ešte aj zmätočne...", dodal na záver debaty.

Celú debatu na tému nového Xboxu si viete pozrieť v zázname na YouTube. Diskusia sa začína zhruba v 4 hodine a 45 minúte. Samotné konzoly Xbox Series X a S štartujú svoju púť 10. novembra 2020.

Zdroj: youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk