Chystá Xbox spoluprácu s Valve?
Fáma

Chystá Xbox spoluprácu s Valve?

 

Game Pass na Steame?

Možno je to konšpirácia a možno nie... Každopádne, určite stojí za to, prebrať to. Geoff Keighley, známy herný producent a tvorca odovzdávania cien The Game Awards totiž včera na sociálnej sieti Twitter ukázal fotku videohovoru, ktorého sa zúčastnil šéf Xbox divízie Phil Spencer a aj šéf Valve Gabe Newell.

Nič zvláštne by na tom nebolo...The Game Awards sa blíži a príprava podujatia je tak určite v plnom prúde. Lenže potom sa začala situácia zamotávať. A ťažko povedať, či ide o trolling, alebo o relevantné teasovanie.

Najprv sa k tomuto hovoru vyjadril Tyler McVicker. A keď neviete o koho ide, ide zakladateľa Valve News Network a jedného z ľudí, ktorý má asi najrelevantnejšie informácie týkajúce sa spoločnosti Valve. Ten okomentoval tento videohovor iba jednoducho – „Incoming“

Následne sa do toho vložil aj manažér sociálnych sietí Xbox Jeff Stein

A aby toho nebolo málo, do konverzácie sa teasovaním zapojil aj oficiálny Xbox účet pre región Austrália/Nový Zéland

A ak si tieto súradnice zadáte do prehliadača, tak vám ukáže mesto Queenstown na Novom Zélande. A GabeN sa momentálne nachádza práve na Novom Zélande.

Možno konšpirácia, možno zbytočný teasing, no možno sa niečo naozaj chystá. Game Pass na Steame? Podpora Valve Index na Xbox Series X/S? Ťažko povedať.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk