Bethesda pozýva hráčov k budúcnosti série The Elder Scrolls mapou. Ukazuje na Hammerfell?

Bethesda pozýva hráčov k budúcnosti série The Elder Scrolls mapou. Ukazuje na Hammerfell?

 

Lokalita novej Elder Scrolls hry odhalená?

The Elder Scrolls VI. Napriek tomu, že existencia šiesteho pokračovania série The Elder Scrolls je už oficiálne potvrdené od roku 2018, tak odvtedy sme sa o hre nedozvedeli prakticky nič. Iba to, že hra je ešte za humnami a ešte pred jej vydaním nám Bethesda Game Studios ponúkne hru Starfield. A navyše, situácia sa kúpou Bethesdy Microsoftom zamotala ešte viac, pretože teraz nevieme ani to, na akých platformách sa hra objaví. Jedinou istotou sú asi Xbox Series X/S konzoly a PC.

A aj napriek tomu, že vydanie tak skoro neočakávame, tak oficiálny Twitter účet série svojich fanúšikov zamestnal na prelome rokov. Zverejnili totiž príspevok, ktorým pozývajú hráčov k prežitiu budúcnosti série The Elder Scrolls VI a pripojili k nej mapu, ktorá ukrýva viaceré informácie.

A tak sa komunita pustila do dešifrovania. Podľa najpopulárnejšej teórie komunity reprezentuje tretia sviečka „budúcnosť“ série a jej umiestnenie, že The Elder Scrolls VI sa bude odohrávať v kraji s názvom Hammerfell, ktorý je sídlom Redguards. Ďalšou populárnou teóriou je tá, ktorá predpovedá príchod Atmorans, pradávnej rasy vo svete The Elder Scrolls.

Ďalšou nápovedou môže byť napríklad dátum na mape 4E 182, ktorý naznačuje, že nová hra by sa mohla odohrávať niekoľko rokov pred udalosťami Skyrimu a že nový The Elder Scrolls bude úzko prepojený práve na Skyrim.

Zatiaľ ním však nezostáva nič iné, iba hádať. Dúfame však, že nebudeme čakať príliš dlho.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk