Halo Infinite príde údajne v novembri 2021
Fáma

Halo Infinite príde údajne v novembri 2021

 

Toto sa asi ešte nemalo dostať vonku.

V súčasnej neistote, ktorú spôsobila pandémia COVID-19 si asi nikto nedovolí na 100% povedať, že tá či tamtá hra príde presne vtedy, ako si tvorcovia naplánovali. V podobnom duchu sa napríklad vyjadril aj známy herný redaktor Jason Schreier.

No aj tak to vyzerá, že minimálne hry Halo Infinite sa dočkáme. Hra, ktorá mala prísť na trh spolu s konzolami Xbox Series X/S, no ktorá bola neslávne odložená po nie veľmi úspešnom úvodnom predstavení záberov z hrania. Štúdio 343 tak dostalo celý rok na to, aby dali hru dokopy, pretože cieľom je vydať ju koncom tohto roka.

A zdá sa, že tým mesiacom bude november. Prezradil to Verlon Roberts v podcaste Fadam And Friends. Roberts je dabingovým a mo-cap hercom, ktorý sa podieľal na produkcii Infinite a okrem toho, že nám prezradil mesiac vydania, tak nám vyzradil aj existenciu novej postavy, ktorú dabuje práve on: „Bol som súčasťou vývoja hry, Halo Infinite, ktorá už mala byť vonku, no kvôli pandémii a všetkému, vrátane zmenám vo vedení bola odložená na november tohto roka.“

Roberts prezradil, že si zahrá rolu Spartan vojaka Griffina, pre ktorého poskytol svoj hlas a taktiež aj mo-cap prácu a taktiež dodal, že v hre bude mať spoločné scény s Master Chiefom.

November dáva pre Halo Infinite perfektný zmysel. Prvá hra zo série Halo, Halo: Combat Evolved totiž vyšla 15. novembra 2001 a v novembri tohto roka teda uplynie 20 výročie od jej vydania. A ako si najlepšie uctiť toto výročie, ako vydaním úplne novej Halo hry?

Zdroj: PureXbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk