Masívny leak novej Battlefield hry: Nečakajte žiadne číslo, no hra poskytne masívny multiplayer a unikátnu kampaň

Masívny leak novej Battlefield hry: Nečakajte žiadne číslo, no hra poskytne masívny multiplayer a unikátnu kampaň

 

Známy leaker odkryl oponu.

Zdá sa, že ešte pred špekulovaným májovým odhalením novej Battlefield hry sa všetky podstatné informácie dozvieme zo sekundárnych zdrojov. Rôznych špekulácií a „leakov“ pribúda v posledných týždňoch pravidelným tempom a zdá sa, že základné charakteristiky už vieme – nový Battlefield bude najmasívnejšou hrou (z hľadiska počtu hráčov) v sérii s veľkým dôrazom na deštrukciu a s tradičnými modernými prvkami ako Battle Pass a kozmetické mikrotransakcie.

Asi jedným z najaktívnejších leakerov série Call of Duty a Battlefield patrí Tom Henderson alebo LongSensation a vzhľadom na jeho skvelú úspešnosť leakovania informácií je správne venovať jeho informáciám pozornosť. A inak to nie je ani teraz.

V dlhom príspevku totiž Henderson prezradil niekoľko veľmi zaujímavých informácii o novej Battlefield hre.

Podľa neho nedostane nová Battlefield hra žiadnu číslovku a bude sa volať jednoducho Battlefield. To zrejme naznačuje, že EA chce z tejto hry „soft reštart“ série.

Hra sa má odohrávať 10 rokov v budúcnosti. Henderson to prirovnal k Black Ops 2, ktorý vyšiel v roku 2012, no hra sa odohrávala v roku 2025. To znamená, že v hre by sa mali vyskytovať aj roboty, alebo prototypy, ktoré dnes armáda nepoužíva, no všetko by to malo byť nie príliš futuristické. Máme očakávať tanky, drony, stíhačky, helikoptéry a pod.

Hra ponúkne revolučnú kampaň na pomery série Battlefield. Tá sa sústredí na vás, ako člena špeciálnej jednotky, no počas kampane si budete môcť vybrať, za ktorú superveľmoc chcete bojovať (USA alebo Rusko). Kampaň by tak nemala byť prezentovaná štandardným „dobrý vs. zlý“ systémom. „Aj USA a Rusko sa vás budú snažiť najať a použiť vaše schopnosti počas kampane.“ Henderson taktiež tvrdí, že kampaň ponúkne kooperáciu.

Multiplayer Henderson opísal ako Battlefield 3/4 na steroidoch s „väčšími a lepšími súbojmi.“ Battle Royale mód je tiež vo vývoji, no nie je isté, či bude pripravený už počas vydania hry: „Tento mód je úplne oddelený z Firestorm módu a namiesto toho použije iné meno z pochopiteľných dôvodov. Hráči si budú môcť vybrať jeden zo štyroch typov vojakov, ktorí budú disponovať rôznymi perkami.“

Podľa Hendersona nebude predstavenie hry obsahovať žiadne priame zábery z hrania a to ani z kampane a ani multiplayeru. Mali by sme sa dočkať traileru na štýl predstavenia Battlefield V. Potvrdil, že predstavenie hry je naplánované na máj.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk