Nový Battlefield údajne príde v deň vydania do služby Xbox Game Pass
Fáma

Nový Battlefield údajne príde v deň vydania do služby Xbox Game Pass

 

Outriders je iba začiatok.

Zdá sa, že Microsoft má hlboké vrecká a je pri chuti. Iba v mesiaci apríl si zaobstaral dvojicu veľkých third-party hier, ktoré pribudli/pribudnú do predplatného Xbox Game Pass v deň ich vydania. Prvou z nich je vydarená looter hra Outriders od poľského štúdia People Can Fly a druhou je nová MLB The Show hra od štúdia Sony San Diego.

A zdá sa, že tieto hry nie sú výnimkou, ale skôr začiatkom trendu. Herný insider „Speshal Ed“ totiž v novej edícii The Xbox Era podcastu prezradil, že Microsoft uzatvoril dohodu s veľkým third-party vydavateľom o tom, že ich chystaná „AAA FPS“ hra pribudne v deň vydania do predplatného Xbox Game Pass (od 1:18:50).

Nikto síce na plné ústa nepovedal, že by to mal byť práve nový Battlefield, no vzhľadom na AAA FPS hry, ktoré majú prísť do konca tohto roka to nie je až také ťažké uhádnuť. Medzi potvrdenými hrami v tomto žánri nájdeme nové Call of Duty (vysoko nepravdepodobné, nakoľko Activision má marketingovú spoluprácu so Sony), Back 4 Blood a práve Battlefield.

Navyše, reakcia známeho Battlefield/Call of Duty leakera Toma Hendersona na túto „špekuláciu“ hovorí za všetko.

Samozrejme, pokiaľ nepríde k finálnemu potvrdeniu, tak je potrebné túto špekuláciu považovať za to čím je – špekuláciu. Každopádne, ak by sa naplnila, tak predplatitelia Xbox Game Pass by si našli cestu k jednej z najočakávanejších hier tohto roka bez toho, aby museli siahnuť po kúpe.

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk