Knockout City si budú môcť predplatitelia Game Passu a EA Play zahrať zdarma

Knockout City si budú môcť predplatitelia Game Passu a EA Play zahrať zdarma

 

Ďalšie lákadlo.

Napriek tomu, že hra Knockout City je spájaná skôr s platformou Nintendo Switch (hra bola odprezentovaná na tejto platforme), tak nakoniec sa atraktívnej ponuky dočkajú hráči na iných platformách.

EA totiž oznámilo, že hra bude v deň vydania (21. máj) dostupná v predplatnom EA Play. Xbox a PC hráči majú ešte navyše tú výhodu, že EA Play je zahrnuté v predplatnom Xbox Game Pass Ultimate na konzolách a Xbox Game Pass na PC. Technicky tak prístup k hre budete mať vrámci svojho predplatného.

Tí, ktorí predplatenú službu EA nemajú si za prístup k hre budú musieť zaplatiť 19,99€, čo zas nie je až tak tragicky vysoká suma. Ak si priplatíte 9,99€ navyše, tak získate prístup k Digital Deluxe Edition, ktorá okrem hry obsahuje aj kozmetické predmety a 1000 Holobux, čo je prémiová in-game mena.

Knockout City je hrou od malého štúdia Velan Studios a ide o tak trochu komplikovanejšiu vybíjanú na otvorených mapách. K dispozícii je päť playlistov, šesť špeciálnych lôpt a päť multiplayerových máp. EA sa pochválilo, že do nedávnej bety sa zapojilo viac ako milión hráčov.

Hra bude dostupná na PC, Xbox a Playstation konzoly a Nintendo Switch.

Zdroj: EA
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk