Biomutant sa nám tesne pred vydaním ukázal bližšie a vyzerá famózne

Biomutant sa nám tesne pred vydaním ukázal bližšie a vyzerá famózne

 

Malé štúdio s veľkou hrou?

Hra Biomutant od švédskeho štúdia Experiment 101 bola vo vývoji veľmi dlhú dobu, no našťastie čakanie na túto hru sa končí a 25. mája by sme sa mali dočkať jej vydania. Čo znamená, že by bolo fajn, ak by sme mali možnosť pozrieť sa na to, ako hra vyzerá v súčasnosti, pretože posledné zábery z hrania pochádzajú z dôb dávnych.

Našťastie štúdio prosby hráčov vyslyšalo a zahrnulo nás hromadou nových záberov a tak si ich môžeme postupne rozobrať.

V prvom rade nám štúdio odprezentovalo až nečakane prepracovaný editor postáv. Okrem zmeny farby a vzhľadu svojho chlpatého spoločníka totiž môžu vybrať jednu zo šiestich rás, konkrétne Dumdon, Primal, Rex, Murgel, Hyla, or Fip. Následne budú môcť hráči špecializovať štatistiky, ktoré si chcú vylepšiť, čo má taktiež vplyv na finálny vzhľad hrateľnej postavy. Ide o celkom komplexný systém, ktorý je asi najlepšie vidieť na videu.

Weby GameInformer a PC Gamer sa navyše dostali aj k samotnej hre a vďaka tomu sa môžeme pozrieť na niekoľko minút z hrania Biomutant. Hra očividne nešetrila na veľkosti sveta, no našťastie poskytne prostriedky, ako sa po tomto svete hýbať rýchlo. Taktiež nebude chýbať rôznorodosť prostredia flexibilita pri súbojoch a loot systém. Podľa vývojárov budeme môcť svojimi rozhodnutiami ovplyvniť koniec hry a vo svete pôsobí niekoľko frakcií ku ktorým sa budeme môcť pripojiť. 

Biomutant príde na PC, Xbox a Playstation konzoly.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk