Vďaka skvelému nápadu sa z Xbox Series S konzoly stane prenosné zariadenie

Vďaka skvelému nápadu sa z Xbox Series S konzoly stane prenosné zariadenie

 

O chvíľu budete môcť prispieť.

Xbox Series S je vďaka svojim rozmerom ideálnou hernou konzolou pre tých, ktorí si chcú vychutnať next-gen hry, no zároveň sa často presúvajú z miesta na miesto. Na Xbox Series X a hlavne PlayStation 5 by ste totiž potrebovali samostatné kufre.

Spoločnosť Upspec Gaming však dostala skvelý nápad, ako z tejto prenosnej konzoly vytvoriť ešte niečo...prenosnejšie. Nazvali to xScreen a vlastne ide o add-on pre Xbox Series S konzolu vo forme externého monitoru.

Celý produkt je vyvedený v rovnakom štýle ako samotná konzola a mal by sa jednoducho pripájať ku konzole. Produkt navyše vďaka patentovanému systému nepotrebuje žiaden ďalší kábel a napájanie je vytvorené cez pass-through systém, rovnako ako slot na externú rozširovaciu kartu.

Monitor má 11,6´´ a je v rozlíšení 1080p s obnovovacou frekvenciou 60Hz. A ak ho nepoužívate, tak jeho tvar je dokonalo prispôsobený veľkosti konzoly Xbox Series S. Navyše, celý monitor má iba 695g a preto výrazne neskomplikuje prenositeľnosť konzoly. Monitor má taktiež zabudované reproduktory, takže neprídete ani o audio zážitok.

Kickstarter na podporu tohto produktu sa začne v lete tohto roka, no cenu zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: Upspec Gaming
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk