CD Projekt: Je priskoro, aby Cyberpunk 2077 zamieril do Game Passu alebo PS Now

CD Projekt: Je priskoro, aby Cyberpunk 2077 zamieril do Game Passu alebo PS Now

 

 Tak snáď niekedy.

CD Projekt ešte stále verí, že dokáže otočiť loď, vymazať spomienky na katastrofálne vydanie hry Cyberpunk 2077 a dostať hru do takého stavu, aby sa na ňu spomínalo v dobrom. Určite im prajeme, aby sa im to podarilo.

Jedným zo spôsobov, ako prilákať k hre masu nových hráčov sú v dnešnej dobe predplatené služby. Veď Xbox Game Pass má milióny predplatiteľov a PS Now má tiež nejaký ten milión. A dokonca sa aj nedávno objavili špekulácie o tom, že Cyberpunk 2077 sa chystá do Game Passu. Štúdio však tieto špekulácie poprelo a Adam Kiciński ozrejmil pohľad štúdia na tieto špekulácie.

Podľa neho je totiž príliš skoro na to, aby sa Cyberpunk 2077 objavil v službe Xbox Game Pass alebo PlayStation Now: „Vždy zvažujeme všetky biznis príležitosti, no model predplatného je vhodný v určitom momente cyklu produktu na trhu, no nemôže to byť priskoro. Zaklínač 3 bol istý čas v predplatnom, no musíme si porovnať benefit a cenu času s predajmi hier a rozhodnúť sa na základe týchto dát. Pre Cyberpunk 2077 je to veľmi skoro.“

Ak ste dúfali, že Cyberpunk 2077 sa pri 1. výročí alebo po vydaní next-gen patchu objaví v predplatných službách, tak odpoveď štúdia je celkom jasná. Hru v nich očakávať tak skoro nemáme.

Zdroj: CDPR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk