Tvorcovia Dying Light 2 pracujú na AAA fantasy akčnej RPG hre v otvorenom svete

Tvorcovia Dying Light 2 pracujú na AAA fantasy akčnej RPG hre v otvorenom svete

 

Detailov však zatiaľ veľa nie je.

Poľské štúdio Techland len nedávno vydalo hru Dying Light 2, ktorá sa predáva viac ako solídne. Štúdio však nezaháľa a okrem sľubovanej päťročnej podpory hry už začali aj vývoj úplne novej hry, ktorá však určite nebude zasadená do sveta plného zombíkov.

Techland totiž vytvára akčnú fantasy RPG hru v otvorenom svete v úplne novej hernej značke na ktorej sa podieľajú bývalí zamestnanci zo štúdií CD Projekt RED, Guerrilla Games, People Can Fly, Ubisoftu a Arkane.

„Sme veľmi šťastní z toho, čo sme dosiahli s Dying Light sériou. Naša cesta s Dying Light 2 sa len začala, nakoľko plánujeme hru podporovať počas najbližších piatich rokov, čo je porovnateľne veľa, ak nie viac, ako pri predchádzajúcom projekte.“

V rovnakom čase je však našou ambíciou priniesť na trh úplne novú značku, ktorá je výrazne odlišná od toho, čo sme tvorili v minulosti. Chceme vytvoriť plne next-gen zážitok. Nový epický fantasy zážitok zasadený do veľkého otvoreného sveta, ktorý bude podporený skúsenosťami a šikovnosťou tímu, ktorý ich získal počas rokov v spojení s novými myšlienkami, vášňou a kreativitou. A aj keď nemôžeme zdieľať veľa o tomto projekte v súčasnosti, tak sme doň zainvestovaní a tešíme sa na to, kedy ho budeme môcť ukázať hráčom v správnom čase,“ prezradil šéf štúdia Pawel Marchewka.

Z novej hry sme sa tak dočkali iba jedného konceptového obrázku. Predpokladáme, že projekt je určený pre PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. 

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk